بهشرق در یک نگاه

شرکت پخش بهشرق یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فروش و پخش مویرگی محصولات غذایی در ایران است. طرح کسب و کار پخش بهشرق به گونه ای طراحی شده است که سرعت، اطمینان و رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. پخش بهشرق با پیاده سازی سیستم مدیریت استراتژیک در تئوری و عمل، به کلیه ذینفعان و مشتریان اجازه می دهد که فرصتها را به ارزش و مزیت پایدار تبدیل کند.

راز موفقیت شرکت بهشرق

رمز موفقیت گروه بهشرق در بازار پرتلاطم امروز به‌کارگیری فنون مدیریت علمی در بازار است، این شرکت با رویکردی متفاوت، به یکی از معتبرترین شرکت‌های پخش در کشور بدل شده است. پخش بهشرق موفقیت خود را مدیون پیروی و ساختار پذیری از برنامه‌های استراتژیک و برنامه‌ریزی درست و تعهد به اجرای صحیح آن‌ها است. این شرکت، هرساله با جمع‌آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود، عملکرد خویش را به‌صورت مستمر ارزیابی کرده و با تعیین اهداف در بازه های زمانی کوتاه، میانه و بلند‌ برنامه‌های استراتژیک خود را برای تحقق این اهداف تدوین و پیاده‌سازی می‌کند. این شرکت هم اکنون از این طریق، با ارائه خدمات دقیق، علمی و منحصربه‌فرد موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان شده و به جایگاهی درخشان در صنعت پخش و توزیع کشور دست‌ یافته است.

بهشرق در گذر زمان

پخش بهشرق از سال 1378 پس از یک دوره تحقیقات میدانی در خصوص ایجاد شبکه توزیع مویرگی مواد غذایی، با مدیریت آقای احمد چوپانیان بنیسی، کار خود را با دفتر و انبار کوچکی در محدوده شرق تهران با 2 نفر نیرو استارت زد.

با وجود سختی های پیش رو، با اتکاء به اعتبار و پشتکار، پس از گذشت 2 سال کارکنان شرکت بهشرق به 15 نفر نیروی رسمی ارتقا یافت. بدیهی است که با وجود سیر صعودی افزایش کارکنان  نیاز به دفتر و ساز و کار مناسب تر و انبار بزرگتری بود که با تلاش مضاعف نیروها، دفتر و انبار به منطقه صنعتی سازمان آب در شرق تهران منتقل و سازمان فروش شرکت با شخصیت دادن به کار، نیم‌نگاهی هم به سیستمی کردن مجموعه داشت و پس از آن با تلاشهای شبانه‌روزی و با عنایت به تمامی مشکلات موجود پس از بازه زمانی کوتاهی کارکنان شرکت بهشرق تا 40 نفر افزایش و مجددا دفتر و انبار شرکت به مکان بزرگتری در همان منطقه انتقال یافت.

در این نقطه چشم انداز پخش بهشرق و باور های پیش رو، گامهای بزرگ تر در خصوص افزایش سبد محصولات، تعداد کارکنان و گسترش حیطه فعالیت را لمس می نمود و با لطف پروردگار و تلاش کارکنان و دعای خیر خانواده هایی که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شده و از این سفره بهره مند میشدند، با یک برنامه‌ریزی دقیق 6 ماهه مجموعه پخش بهشرق به تعداد کارکنان 104 نفر رسید.

آقای احمد چوپانیان به عنوان بنیانگذار شرکت پخش بهشرق در تمام دوران فعالیت اقتصادی خود در این حوزه در صدد تحولی شگرف در صنعت پخش بوده که با ارائه ایده های نو در این حوزه و با مراجعه به گروه متخصصین ایران و مجمع صنفی شرکتهای دانش بنیان کشور و طرح موضوع و استقبال این سازمانها، ایشان را به عنوان مدیر شایسته ملی سال 1396 احراز نموده که این امر سبب ارتقا احساس مسولیت و همت صدچندان ایشان برای تحقق این ایده ها بوده است.

تحول در شیوه بازاریابی، فروش و توزیع محصولات با اتکا به دنیای دیجیتال

طی سالهای اخیر و با شروع دوره کرونا در کشور، رویکرد فعالیت های قبلی گروه بهشرق متناظر با شرایط روز بازار اقتصادی و نیاز مصرف کنندگان، دستخوش تغییراتی شد. به این منظور گروهی متخصص در کنار تیم مدیریت بهشرق شروع به طراحی و ایجاد اپلیکیشنی کاربردی نمودند. پس از چند سال تحقیق و تغییرات و راستی آزمایی و همچنین سنجش نیاز مشتریان، اپلیکیشن خورجین هم اکنون با لینک دانلودی که در همین سایت گنجانده شده، در دسترس خواهد بود. از طریق این اپلیکیشن کاربردی تمامی محصولات پخش بهشرق با قیمت به روز شده و نحوه ارسال بسیار ساده و کاربردی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.