“خلاصه ای از سال های فعالیت بهشرق از آغاز تاسیس”

افتتاح شرکت

این شرکت فعالیت خود را از سال 1378 پس از یک دوره تحقیقات میدانی در خصوص ایجاد شبکه توزیع مویرگی مواد غذایی با دفتر و انبار کوچکی در محدوده شرق تهران با 2 نفر نیرو آغاز کرده است.

شروع کار

فعالیت حرفه ای این شرکت با محصولات سه کارخانه ی تولید مواد غذایی معتبر، در محدوده شرق تهران و با حداقل تعداد بازاریاب و موزع آغاز شد.

پس از گذشت 2 سال

با اتکاء به اعتبار و پشتکار تمامی کارکنان، پس از گذشت 2 سال تعداد کارکنان به 30 نفر افزایش یافت. بدیهی است که با وجود سیر صعودی افزایش کارکنان نیاز به دفتر و ساز و کار مناسب تر و انبار بزرگتری بود که با همت بالا این مهم نیز میسر شد و دفتر شرکت به یک محل مناسب تر به منطقه صنعتی سازمان آب در شرق تهران عزیمت داده شد.

5 سال بعد

در این نقطه چشم انداز پخش بهشرق و باور های پیش رو، گامهای بزرگ تر در خصوص افزایش سبد محصولات، تعداد کارکنان و گسترش حیطه فعالیت را لمس می نمود و با لطف پروردگار و تلاش کارکنان و دعای خیر خانواده هایی که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شده و از این سفره بهره مند میشدند، با یک برنامه‌ریزی دقیق 6 ماهه مجموعه پخش بهشرق به تعداد کارکنان 104 نفر رسید.

توانایی های کسب شده

آقای احمد چوپانیان به عنوان بنیانگذار شرکت پخش بهشرق در تمام دوران فعالیت اقتصادی خود در این حوزه در صدد تحولی شگرف در صنعت پخش بوده که با ارائه ایده های نو در این حوزه و با مراجعه به گروه متخصصین ایران و مجمع صنفی شرکتهای دانش بنیان کشور و طرح موضوع و استقبال این سازمانها، ایشان را به عنوان مدیر شایسته ملی احراز نموده که این امر سبب ارتقا احساس مسولیت و همت صدچندان ایشان برای تحقق این ایده ها بوده است.

توسعه و فناوري

استفاده از فن‏آوري اطلاعات ( IT ) براي حركت به سوي تجارت الكترونيك، همیشه سرلوحه فعاليت‏هاي این شرکت در كسب و توسعه تكنولوژي بوده است. درنتیجه با بررسی و تحقیقات در یک دوره 5 ساله و از سال 1393 زمینه ورود به دنیای دیجیتال و سفارشات آنلاین فراهم آمد. با لطف پروردگار و در صورت تحقق اهداف پیش رو به زودی فاز پیاده سازی اپلیکیشن فروش این شرکت با نام خورجین رقم خواهد خورد.

 

 

اعضای شرکت